Odalar & Fiyatlar

Bu tek kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu oda manzaralı değildir. Bu oda tipinde ilave yatak için yer olmadığını lütfen unutmayın.
Bu odada klima, düz ekran TV, minibar ve çalışma masası bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu odanın manzaralı olmadığını lütfen unutmayın.
Bu üç kişilik odada bir oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar vardır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Bu tek kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Bu çift kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Bu aile odasında oturma alanı, düz ekran TV, minibar ve klima bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu odanın manzaralı olmadığını lütfen unutmayın.
© Prestige Hotel Old City. Tüm hakları Saklıdır - Powered by HotelRunner