REZERVASYON

Odalarımız

Tek Kişilik Ekonomik Oda
Bu tek kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu oda manzaralı değildir. Bu oda tipinde ilave yatak için yer olmadığını lütfen unutmayın.
Detaylar
Ekonomik Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda
Bu odada klima, düz ekran TV, minibar ve çalışma masası bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu odanın manzaralı olmadığını lütfen unutmayın.
Detaylar
Standart Üç Kişilik Oda
Bu üç kişilik odada bir oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar vardır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Detaylar
Standart Tek Kişilik Oda
Bu tek kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Detaylar
Standart Çift Kişilik veya İki Yataklı Oda
Bu çift kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.
Detaylar
Bağlantılı Aile Odası
Bu aile odasında oturma alanı, düz ekran TV, minibar ve klima bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu odanın manzaralı olmadığını lütfen unutmayın.
Detaylar
© Prestige Hotel Old City. Tüm hakları Saklıdır - Powered by HotelRunner