• Slider
  • Bar
    Slider

Prestige Hotel'e Hoş Geldiniz


Geri dönmek istemenizi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı ve daha fazlasını yapacağımızı garanti ediyoruz.

Prestige Hotel, İstanbul'un Eski Kent bölgesinde yer almaktadır. 104 odası bulunmaktadır; Özellikle çocuklu veya arkadaş grubu misafirlerimiz için ideal olan 10 üçlü, 10 bağlantılı odası vardır. Sabah 07.00-10.00 saatleri arasında Prestige Restaurant'ta açık büfe kahvaltınızın tadını çıkarabilirsiniz. Soğuk başlangıçlardan kuru ve taze meyvelere, farklı fırınlardan omletlere ve kreplere kadar. Zengin büfemiz sizi güne hazırlayacak.

 

Odalar


Bu odada klima, düz ekran TV, minibar ve çalışma masası bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur. Bu odada manzara bulunmadığını lütfen unutmayın.

Bu çift kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.

Bu üç kişilik odada oturma alanı, düz ekran TV, klima ve minibar bulunmaktadır. Özel banyoda ücretsiz banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi ve terlik mevcuttur.

GALERİ